.

Перење Детергент од Плима, 3-Оптоварување Детергент во Прав со Кајгана, 5.5 оз. (Случај на 14 -)

Перење Детергент од Плима, 3-Оптоварување Детергент во Прав со Кајгана, 5.5 оз. (Случај на 14 -)

DEN 563.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Плима оригинални перење детергент обезбедува извонредни за чистење и отстранување дамки.Перење детергент со кајгана го задржува белци бела и brights светла.Бесплатни суровата алкално, фосфати и оштетување surfactants.Прав перење детергент за традиционалните топ-вчитување на машини.Ако тоа мора да биде чиста, тоа мора да биде Плима.Чувајте ги вашите бизнис' белци бела и brights светла со чистење енергија на Плима оригинални прав со Кајгана.

Главните својства