.

ZQDMBH Облека Опфаќа Грб Кеси за Плакарот Чување Облека Торба за Костум Торба за Чување Перат Одговараат Покритие за Т-Маица Јакна Одговара Палта Сет од 5 (Боја : Сина, Г

ZQDMBH Облека Опфаќа Грб Кеси за Плакарот Чување Облека Торба за Костум Торба за Чување Перат Одговараат Покритие

DEN 1538.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја задржува прашината исклучите вашиот гардероба додека правејќи го тоа лесно за вас да се види што се зачувани облека без rummaging.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.Овие пет облека, чанти се направени од згусне PEVA.Заштита на вашата облека од прашина и миленичиња коса, држејќи ги свежо, чисто, уредно и навремено слободни.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор.Спецификации : Име : Облека Организатор Bag Material : дебела PEVASize : 60x90cm/24x35in, 60x110cm/24x43in, 60x130cm/24x51in Color : розова, сина, gray Applicable простор : гардероба / наметка room Features1. Визуелизација : може да се најдат на платно удобно и брзо со јасно прозорец без отворање на одговараат на поклопецот.2.Совршена големина се совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Идеална големина за костуми, кошули, панталони, блузи, спортски палта и слично.3.На патент облека торба е направен од PEVA материјал кој може да се заштити вашата облека да бидат оштетени од прашина, вода.Пакување листа : 5×Виси Прашина Опфаќа За Clothes Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Главните својства