.

Автомобил Радар Детектор на GPS 2-во-1 Анти-Радар со запалка приклучок за Полнење Кабел за Автоматско Мерење на Брзина,Целосна 16-Бенд Примачот за Безбедноста при

Автомобил Радар Детектор на GPS 2-во-1 Анти-Радар со запалка приклучок за Полнење Кабел за Автоматско Мерење

DEN 461.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

【ЗА БЕЗБЕДНОСТ ВОЗЕЊЕ】Автомобил анти-радар детектор.Целосна 16-бенд приемник; ви Овозможи да се возат безбедно и да се избегне сообраќајни казни. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】најновите автомобил радар детектор, англиски/руски двојна глас го поттикнува.Долго притиснете го копчето menu за да се префрлите јазици. 【АВТОМАТСКО заклучување НА】Опремени со запалка приклучок за полнење кабел, континуирана работа без електрична енергија.Кога ќе го вклучите генератор, радар детектор автоматски ќе се вклучи. 【ПО УСЛУГА】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.Ние ќе одговориме на вашите прашања во време. 【СТИЛСКИ ДИЗАЈН】Стилски дизајн, цврста текстура; Едноставни копчиња, лесен за употреба.Неколку минути за да се инсталира и да се разбере сите негови функции.Спецификација : Име : Радар Detector Material : електронски components Color : црна и сина, црна и red Box големина : за 12.6*6.5*7.6 cm/4.96*2.56*2.99 in Product големина на : 10*6.3*3.6 cm/3.94*2.48*1.42 in Packing Листата : V7 Радар Детектор*1 Car Полначот*1 Anti се Лизга Мат*1 Instruction Прирачник*1 Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Главните својства

Name:
 Radar Detector
Material:
 electronic components
Color:
 black and blue, black and red
Box size:
 about 12.6*6.5*7.6 cm/4.96*2.56*2.99in
Product size:
 10*6.3*3.6 cm/3.94*2.48*1.42in
Packing List:
V7 Radar Detector*1 :
Car Charger*1 :
Anti-Slip Mat*1 :
Instruction Manual*1 :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :