.

Боса Соништа CozyChic Ultra Light Младите Бос во Дивината Песна Панталони

Боса Соништа CozyChic Ultra Light Младите Бос во Дивината Песна Панталони

DEN 4320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нивната боја ќе останат без оглед на тоа колку често тие се мијат.Тоа треба да се собори сушат на ниска и никогаш не треба да се пеглаат, бидејќи тоа ќе ја оштети ткаенината.СОВРШЕНА ОБЛЕКА ЗА ДЕЦА : Додавање на овој основен дел на нивните ансамбл ќе се надополнуваат нивниот надворешен изглед.Овие панталони ќе го задржи вашето млади оние удобно и топло, без оглед на авантура.Нашите панталони се стручно се дизајнирани со помош на високо-квалитетни 71% најлон, 29% viscose ткаенина смеса.Со многу различни бои и дезени, нашите панталони се совршени за секоја сезона и сите стил.Drawstring затворање. Не се задоволи со низок квалитет панталони кои нема да ви даде утеха кои заслужуваат во пролет, лето, есен и зима.За најдобри резултати, миење на нежна циклус со благ детергент и без хлор кајгана.СУПЕР МЕКИ ВО ДИВИНАТА : Нашето најдобро продаван женски Ултра Лајт Песна Жадувам е сега на располагање во тренд Бос во Дивината шема и скалест надолу во големина за младите!На сите-во текот жакард создава светлина уште топло тежина која е совршен за сите сезони.Овие joggers се направени од мека ткаенина, па вашите kiddos може да ги носи во текот на целиот ден или ноќ додека спие и секогаш да остане удобно.Luxuriate за време на викендите во овие joggers. Совршена песна панталони да се носат за патување, салон околу куќата, или додека спие.

Главните својства