.

24Pcs NFC Ознака Игра Картички за Легендата на Zel-da Здив на Диви, [Најновата Верзија] Компатибилен со Switch/Лајт Wii U - со Железната Кутија (Collector ' s Edition)

24Pcs NFC Ознака Игра Картички за Легендата на Zel-da Здив на Диви, [Најновата Верзија] Компатибилен со Switch/Лајт

DEN 3450.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Изненадување Искуство 】24 компјутери картичка не се повтори, да ви помогне да добиете повеќе да се забавуваат во игри.Добиете сите кул ексклузивни облека и предмети, награди, Овие amiibo картички може да се скенираат еднаш дневно. 【Висок Квалитет, Извонреден Дизајн】Напредни увезени чип, повеќе чувствителни и побрзо.Одличен дизајн, извонредна изработка, направени од абразија-отпорни ПВЦ материјал, без лепак, абразија-отпорни и дамка-отпорни. 【Производ Компатибилен】НЕ Amiibo, Трети лица NFC ознака игра картички, Тие работат како botw amiibo.Компатибилен со Switch / Прекинувач Лајт / Wii U / 3 DS.Добиете кул во играта бенефиции со додатоци. 【Класичната Колекционерски】Истражуваат непознатото забава и со нетрпение очекуваме да среќа.Овој сет на NFC картички ќе ви донесе крајната игри искуство и е ретка предмети. 【Гаранција за Поддршка】 Ние нудиме пријателска услуга на клиентите за овој производ.Производ карактеристики имаат одредена загуба на податоци го оценувате (околу 0.25%), ако ги има на картички се невалидни, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние сме тука за да ви даде совршена пред-продажба и по-продажба на услуги во секое време. ✽NFC картички се користат само како amiibo фигура и ви дава конкретни предмети кога се скенираат.Можете да скенирање секоја картичка секој ден.Награда предмети даде од страна на секоја картичка е рандомизирана и промени.Да ви помогне да добиете повеќе да се забавуваат во игри.Како да се користи? ✽МОРА да заврши на првите Четири Сјае предизвик за да ја активирате amiibo во игра. ✽Притиснете"+" копчето, Изберете Систем - Options - amiibo да "Користат amiibo". ✽Притиснете"Up", и промена на Руни да се "amiibo". ✽Pressthe "L" копче за да го користите amiibo. ✽Putthe картичка на Правото се Држи на Радост Един или Про Контролер кој може да поддржуваат NFC функција.Она што е во пакет Содржина : 24pcs/pack (Нема Повторување); 1* Cortical Заштитен Ракав.

Главните својства