.

Primal Елементи Леб Завиткан Бар Сапун, 5.8 Унца, Ариел, 5 Унца

Primal Елементи Леб Завиткан Бар Сапун, 5.8 Унца, Ариел, 5 Унца

DEN 210.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Егзотични сандаловина и сензуална мошус ткаат преку овој примамливата бар.Белешки на пачули и мов се создаде мирис на темјан и driftwood.Земете еден релаксирачки одмор во вашиот дом со овие големи сапуни.Primal Елементи бања и телото производи се направени со највисок квалитет состојки.Primal Елементи сапуни се рачно изработени во САД.Primal Елементи производи се произведени без суровост.Primal Елементи рачно изработени бар сапуни содржат над 25% зеленчук глицерин кој moisturizes кожата со богата пенливата дека може чисто далеку оставајќи ја кожата мазна, свиленкаста.Рачно изработени во Хантингтон Бич, Калифорнија.Сите предмети се paraben и без суровост.

Главните својства