.

Свеќи за Дома Миризливи , Луксузни Соја Миризливи Свеќи , Смешни Падне Дома Декор Ароматерапијата Свеќа , рачно изработени Свеќи &Носители,Тегла Свеќа Подароци за Ж?

Свеќи за Дома Миризливи , Луксузни Соја Миризливи Свеќи , Смешни Падне Дома Декор Ароматерапијата Свеќа , рачно

DEN 751.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИ СОЈА СВЕЌА : Природни соја миризлива свеќа додадете етерично масло смесата за да се подобрат арома.На fagrance објавен од страна на ароматерапијата е безбедно, свежи и елегантен, кој помага во ублажување на стресот, подобрување на спиење квалитет, и punify затворен воздух.Тоа може да се користи за медитација, несоница и дома deodorization.АРОМАТЕРАПИЈАТА+ РЕЛАКСИРААТ : Етерично масло ароматични свеќи може да се загрее и го смири вашиот нерви, се опуштите вашето тело, и олеснување на вашата внатрешна вознемиреност.Ние контрола на концентрацијата на етерични масла мирисот на свеќи во 7%, со намера да се создаде одмор и слободно време за вас и вашите најблиски.ДОЛГОТРАЕН МИРИС : Секоја свеќа тежи 5.6 унци и може да изгори континуирано за околу 35 часа.Долго-траен горење време ви овозможува да се подобри уживајте во мирни моменти на мирис.ТЕРАПЕВТСКИ АРОМА : Ароматерапијата свеќи се вклучат чиста растенијата етерични масла, тоа може да емитираат арома на растенијата етерични масла кога изгорени, која има смирувачки ефект врз телото и умот и помага да се намали на вашето тело fatigue.Jar арома свеќи може да бидат сместени во соби, канцеларии, психотерапија соби.јога соби и бањи.СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : Соја восок миризливи масла свеќа тегли се исклучително дизајнирани и опремени со стилски и концизен за пакување, кутии.Погодна како роденденски подароци, Божиќ подароци, годишнина подароци и Денот на Вљубените подароци за мажите и жените.Тоа исто така може да се користи како подарок за свеќа љубовници, housewarming подароци, дома декорација подароци, стрес олеснување подароци, наставникот подароци, и мајка релаксирачки подароци.Етерично масло арома свеќи може да се загрее и го смири вашиот нерви, се опуштите вашето тело, и олеснување на вашата внатрешна вознемиреност.Ние контрола на мирисот на концентрацијата на етерични масла од свеќи на 7%, со цел да се создаде одмор и слободно време за вас и вашите најблиски.Ова е совршен подарок за жените и мажите.

Главните својства