.

Полиестер Влакна Цртан филм Печурки Бања Крпи Преголеми Мека Супер Абсорбента и Брзо Сушење Не Исчезнува Повеќенаменски Користи за Спорт Патување Фитнес Јога Туш

Полиестер Влакна Цртан филм Печурки Бања Крпи Преголеми Мека Супер Абсорбента и Брзо Сушење Не Исчезнува Повеќенаменски

DEN 149.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ПОЛИЕСТЕР ВЛАКНА : Нашата Влошки Се Направени Со 100% Полиестер Влакна Кои Се Многу Меки И Кожа-пријателски.На Абсорбента Крпи Се Многу Издржливи И Сигурни За Максимална Ефикасност. 32 X 52 Инчен Е Идеален За Различни Намени.ЛЕСНО ГРИЖА И МАШИНА ПЕРАТ : се Препорачува Да се суши Веднаш.Не Користите Кајгана Како Тоа Може Да Го Оштети Својот Квалитет, Секогаш Се Мијат Крпи Одделно Да Се Минимизира Lint.Се Мијат Пред Употреба Е Препорачливо.ШИРОКО се КОРИСТИ ПОВОД : Единствена Убава Бања Пешкир Прави да Изгледа Шармантно.Оваа Крпа Е Идеален За Секојдневна Употреба И Може Да Биде Совршен За Завиткување Во Бања, Фитнес Центар, Спа, Сауна, Пареа Соба, Соблекувалната Или Само Релаксирачки Дома.ЕКСТРА АБСОРБЕНТА : Супер Вода Абсорбента Така Можете Да Добиете Сува И Топла Што е Можно Побрзо.Кога Сте на Чекор да Излезе Од Туш И Сте Капе Навлажни, Можете Да се Исуши Надвор Удобно Во Ниеден момент На Сите.Од СУШТИНСКО значење ЗА СЕКОЕ ДОМАЌИНСТВО : Лесни Крпи Брзо се Апсорбира Влага.Им Даде На Вашето Тело Нежен Допир Со Нашата Мека Крпи.Вашиот Почетен Потреби На Еден Од Овие Бања Крпи.Тоа Е, Исто Така, Идеален Подарок За Денот На Благодарноста, Божиќ, Роденденот, Партија И Housewarming Или Да Ја Даде На Некој Што Се Грижи.Карактеристики - Како Освежување Тоа Се Чувствува, За Да Заврши Себе Во Мека, Абсорбента, Меки Бања Пешкир По Топол Туш!- Изработени Од 100% Полиестер Влакна, Ова Крпа Поседуваат Дише Карактеристики Кои Ги Направи Совршен За Вашите Раце И Тело.- Великодушно Големина 32 X 52 Инчи Бања Пешкир Е Екстра Абсорбента И Практични За Брзо Сушење, Доволно Покриеност, Или Удобно Lounging.- Дизајнирано За Да Се Задоволат Дневните Потреби На Целото Семејство.- Соодветен За Употреба Во Бања, Фитнес Центар, Спа, Плажа, Сауна, Пареа Соба, Бебе Соба, Соблекувалната Или Само Релаксирачки Дома.- Идеален Подарок За Денот На Благодарноста, Божиќ, Роденденот, Партија И Housewarming Или Да Ја Даде На Некој Што Се Грижи.

Главните својства