.

Uddiee Божиќ Порибување на Држачот за Камин Мантија, Прилагодлив Mantel Порибување на Куки за Мантија, 6pcs

Uddiee Божиќ Порибување на Држачот за Камин Мантија, Прилагодлив Mantel Порибување на Куки за Мантија, 6pcs

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Анти- ' рѓа и отпорен на корозија : се направени од згусне и издржливи цинк легура.Лесен за користење : може да се користи за да се откажам вашиот Божиќ чорапи, светла, гарланд, Божиќ декорација и чанти.Универзална и Прилагодливи : најмногу погоден за mantels или камини чија дебелина не е помалку од 1.97 инчи, но исто така може да се прилагоди на големината.Едноставен дизајн и спаси вашиот простор, опфатени со 6 Божиќ порибување на куки.Одлично за додавање на некои празнична атмосфера дома, исто така, за Божиќ партија украси.Пријателски Порибување на Држачот за Деца & домашни Миленици, лесен дизајн го прави тоа е разумна опција за домови со љубопитни деца или домашни миленици.Во споредба со тешки, counter-биланс на порибување на носителите за Камин, овој едноставен Божиќ порибување носител е мудар избор.Голема за да додадете некои празнична атмосфера дома, исто така, за Божиќ партија украси.Добар како подарок на вашето семејство и пријатели.На sock решетката е широко се користи за да се откажам Божиќ чорапи на mantels и камини за да додадете празнична атмосфера.Многу погодна за декорација на Божиќ партија.Овие украси може да се користи во кујни и бањи, но исто така и во работилници и градини.

Главните својства