.

Reokoou Жените Зима Плус Големина Памук Грб Задебелена и Топло, Долго Јакна со Крзно Исечените Худ Паркови Outerwear

Reokoou Жените Зима Плус Големина Памук Грб Задебелена и Топло, Долго Јакна со Крзно Исечените Худ Паркови Outerwear

DEN 1350.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

✦ Материјал:Полиестер.Повик фустан, Ние се користи високо квалитетни боја & ткаенина суштински плакарот главен // Фустан со Долги Ракави Плус Големина. ✦ Карактеристики : O-врат, Долги Ракави, Baggy лабави, Обичните шик стил, Печати, Празник Празнична Одежда. ✦ Ocassion : Овој фустан дебелина е совршен за Есен/топла зимска/летна ноќ и пролет,можете да го носат на работа, околу куќите, прошетка на вашето куче, матурска партија, бидејќи тоа е многу лесен и пренослив.тоа е голем подарок идеја за одмор.Можете да одат со речиси ништо за секоја прилика. ✦ Големина : ве Молиме внимание на големината на табелата во опис на производот, одберете ја големината според тоа.големина на табелата не е наш, НЕ КОРИСТАТ !!!. ✦ Облека Нега : Машина За Миење Ладно /Не Кајгана /Сува Ниска.Description Gender : Female Material : Polyesterstyle : Случајни,Holiday Collar стил : Тркалезна вратот/V neck Heel висок стил : ниска пета/висока heel Packing : 1 парче на жените dress Introduction : 1. Високо-квалитетни материјали, удобно и soft2. Дизајн мода, визуелна, личност, ние имаме повеќе големината боја дизајн за вас и вашето семејство или љубов или пријатели да choose Suitable за надворешна одење, рекреација, одмор, забава, работа, свадба и други прилики, бојата е елегантен и стилски.

Главните својства