.

KUNKUN TAIMA Лустери 3 Брзини Стигнале Осветлување Тела, Тавански Вентилатор со 4 Ножеви, Мерењето, Тробојка, Гроздобер Лустерот Вентилатор за Кујна, трпезарија, Дневна С?

KUNKUN TAIMA Лустери 3 Брзини Стигнале Осветлување Тела, Тавански Вентилатор со 4 Ножеви, Мерењето, Тробојка,

DEN 12641.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Фан Светла Може да Биде Инсталиран Само Ако Покривот Оптоварување е над 25 Kg.Двете Употреба во Зима Лето : во Лето, Тоа се Претвора Напред, а Употребата на клима Уред, Може да се Зголеми Брзината и да ја Направат Ладилникот.Зимски Пресврт со Греење : 360 Циркулираат Струење,Намалување на Температурна Разлика помеѓу Греење и Ладење Низ Куќата.Далечински Управувач : 3 Таванот Брзината на Вентилаторот Може да Се Контролира со Приложениот Далечински Управувач. (Брзината на Тавански Вентилатор, Светло е Брз/Среден/Бавно.) и Осветлување Време Може да Се Постави Преку Далечински Управувач (1 Час, 2 Часа, 4 Часа и 8 Часа, Соодветно).Тробојка Светлина.на Хуманизирано Дизајн Може да ги исполни Вашите Различно Осветлување Потреби.На Опремена Чист Бакар Мотор Има Мирна и Стабилна Излезна Моќност; Abs Фан Ножеви : Не ' Рѓа, Големи Девијации Агол на Фан Ножеви, со Сите-Бакар Мотор, Тоа Може да Произведе Поголема Воздушниот Волумен.Гроздобер Тавански Вентилатор со Светлина, Индустриски Домашна Декорација.Фан Сечилото Експанзија : 106 Cm!.73 In.Led Фитил.Дадената Област : 15 Квадратни.Големина : 42 Inches Whether Светилка Има Светлосен Извор : Без Светло Source Motor Моќ : 65 W 50-60 Hz Control Тип : Далечински Control Installation Notesfor Безбедна и Сигурна Инсталација, ве Молиме да се Осигурате Дека Електрична Кутија на Која Ова Тела Ќе Бидат Монтирани е Правилно Спроведен на Структурните Член на Зградата.Не Поврзувајте Електрична енергија До Вашите Тела е Целосно Состави.за да го Намалите Ризикот од Пожар, Електричен Шок или Лична Повреда, Секогаш исклучете ги и Отстранете Тела и Оставете ја да се Излади Пред да Onstall Светлина.Не Допирајте Светлина за Долго Време Кога Тела е Вклучен.Чувајте Запаливи Материјали Далеку од Светлината.Пакетот Вклучува : Фан Светилка X1 Attention : со оглед на Големината погоре се Мери од страна на Страна,Големината на Вистинскиот Објект што Сте го Добиле Може да Биде Малку Поинаков од Големината Погоре.Ве молиме да Се Потсети Дека Поради Светлосни Ефекти,Следи е Brightness/Contrast Settings и Слично,Може да Има и Некои Мали Разлики во Тон на Боја на Слики и Вистинскиот Објект.Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со сервисот.Ви благодариме!.

Главните својства