.

Џорџ Brett 3000 Хит програма потпишан авто PSA/ДНК бејзбол HOF autograph - MLB Autographed Разно Предмети

Џорџ Brett 3000 Хит програма потпишан авто PSA/ДНК бејзбол HOF autograph - MLB Autographed Разно Предмети

DEN 5334.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Autographed Разно Предмети.Џорџ Brett 3000 Хит програма потпишан авто PSA/ДНК бејзбол HOF autograph Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џорџ Brett сувенири.Канзас Сити Royals сувенири.

Главните својства