.

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G Случај - Стилски - 3D рачно изработени Цветови Цвеќиња Дизајн Кожа Покрие со Екран Заштитник & Вратот Ра

STENES Bling Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5G Случај - Стилски - 3D рачно изработени

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен вашиот Samsung Галакси A32 5 G Случај 6.5 инчи 2021. Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G Случај - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени Девојки Жените Серија Кристал Сјајот Кристал Искра Дијамант Дизајн Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покрие Случај Компатибилен за Samsung Галакси A32 5 G Случај 6.5 инчи 2021 со Вратот Рака Бенд Lanyard [Црвено&Црно-Сива] & Екран Заштитник [2 Pack] МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Пакет содржи : - 1 * Моден Кожа Bling Случај за Samsung Галакси A32 5 G Случај - 1 * Посебни STENES ЛОГОТО Ретро Прашина Приклучок (по Случаен избор) - 1 * врвка за околу Рака - 2 * Екран Заштитник за Samsung Галакси A32 5 G Случај - 3 * Вратот Рака Бенд Lanyard [Црвено&Црно-Сива] 90 ДЕНА ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА & 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА, Ако Поради некоја причина не сте задоволни со било какви производи од STENES, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.

Главните својства