.

АЦЕ СТАКЛО 7536-26 Impinger, Greenburg-Смит, Заврши со 500 mL Шише и 18/9 Топката Вертикална Влезот/Излезот Затка, 2.3 mm ID Orifice Impinging Плоча Матични

АЦЕ СТАКЛО 7536-26 Impinger, Greenburg-Смит, Заврши со 500 mL Шише и 18/9 Топката Вертикална Влезот/Излезот

DEN 7198.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 4.0 L 4.0 x H x 4.0 W (инчи).Единица Грофот : 1.0. Направен во сад.Пакет Тежина : 0.5 фунти.Висока брзина се намалуваат за определување на прашина концентрација во воздух или други гасови.Вкупниот волумен е околу 500m L.Шише заеднички е 45/50. Влезот/излезот се 12.5 mm К. Г. Модифицирани верзии на располагање со сферични зглобовите и вертикални за поврзување во серија.Располагање со или без impinging плоча, матични намали станот.

Главните својства