.

Phillies Рајан Хауард 2008 Година На Полето Bobblehead

Phillies Рајан Хауард 2008 Година На Полето Bobblehead

DEN 1678.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Официјално Лиценцирани Производи.Спортски Колекционерски Предмети.Philadelphia Phillies Рајан Хауард 2008 bobblehead.Овие ограничено издание За Областа Bobbleheads се прикажани на база која карактеристики на тимот бои и лого.Мал покрена плакета со играчот број е избрана на десната страна на фондацијата.Секое парче е рачно насликани и нумерирани.Само 2,008 парчиња се произведени за секој играч.Направени од страна Засекогаш колекционерски предмети.

Главните својства