.

Philips JC304/54 Чистење Кертриџ - Pack of 4

Philips JC304/54 Чистење Кертриџ - Pack of 4

DEN 1558.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги вашите хлапак како нови.Чисти и гел и пена од хлапак глави.Активен систем за подмачкување го намалува триењето и носат за бричење ножеви.Dual Филтрација систем остава вашиот хлапак до 10 пати почиста од водата сам.Оваа pack 4 држи вашиот хлапак чиста и свежа за цела година.Philips Чистење Кертриџ JC302/50 Four-пакет за сите Smart Clean systems The чистење кертриџ за Smart Clean систем, ви дава лесен начин да се исчисти, подмачкување и се освежи вашите хлапак, за кои нови хлапак чувство секој ден.Features Dual Филтер system The Двоен Филтер систем ги отстранува за коса, пена и гел од вашиот хлапак.Двоен филтер спречува влакната од затнување вашите глави за бричење, одржување на вашиот хлапак перформанси.Активни lubrication The активен систем за подмачкување намалува триење и абење на глави за бричење и ножеви, одржување на вашиот хлапак делува како нови за подолго време.Повеќе ефикасен од water The Dual Filtration систем и активно подмачкување оставете го вашиот хлапак до 10 пати почиста отколку со вода сам.Долго lasting One Philips чистење кертриџ трае до три месеци секојдневно користење.Ова четири-пакет ви дава 12 месеци од лесен за чистење.Кожата мека пена и gel The Philips Smart Clean систем со чистење касети е првиот хлапак чистење на системот, кои ефикасно ја чисти и гел и пена од вашиот хлапак главата.За сите Smart Clean systems The чистење касети се погодни за сите Philips shavers со Smart Clean систем.Кожата-friendly formula The алкохол-бесплатно, кожата-friendly формула ви дава свеж и хигиенски бричат, со цел да им понуди заштита од иритација на кожата.Свежо scent The нов чистење решение за Smart Clean систем има пријатен мирис.Тоа hygienically чисти вашиот хлапак, додека напуштање на глави за бричење свежо миризлива.

Главните својства