.

Џ. Р. Смит Кливленд Cavaliers Потпишан Autographed Првенство Трофеј Bobblehead КУД ГРБ

Џ. Р. Смит Кливленд Cavaliers Потпишан Autographed Првенство Трофеј Bobblehead КУД ГРБ

DEN 2398.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Џ. Р. Смит Кливленд Cavaliers Потпишан Autographed Првенство Трофеј Bobblehead * Autographed објект доаѓа со Сертификат За Автентичност од КУД Сертифицирана Проверка Услуга * Сертификација Број S015765.

Главните својства