.

Сина Панда 24-Pack Видео Игра Роденден Покана со Коверти, 5 x 7 Инчи

Сина Панда 24-Pack Видео Игра Роденден Покана со Коверти, 5 x 7 Инчи

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучува 24 видео игра контролер покани и пликови.Идеален за видео игра-тематските роденден страни.Доволно простор за да се пополни во информации : за, датум/време, место, и NIELSEN. 300 gsm cardstock; 120 gsm плик. 5 x 7 инчи.Вклучува 24 видео игра контролер покани и пликови.Идеален за видео игра-тематските роденден страни.Доволно простор за да се пополни во информации за тоа кој е за, датум/време, место, и NIELSEN.Материјал од 300 gsm cardstock со 200 gsm пликови.Димензии мерка 5 x 7 инчи.

Главните својства