.

Philips Брзо се Чисти Pod Замена Кертриџ за Електрична Хлапак, 3-Pack, До 9 Месеци Хигиенски Бричење, Брзо се Чисти Pod Компатибилни - CC13/50

Philips Брзо се Чисти Pod Замена Кертриџ за Електрична Хлапак, 3-Pack, До 9 Месеци Хигиенски Бричење, Брзо се

DEN 1610.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Philips ексклузивни хигиенски формула + мулти-grid филтер.Мазива чувајте ги вашите хлапак вршење на своите најдобри.Свеж мирис за чиста чувство избричат. 100% алкохол-бесплатно, кожата пријателски.Еден кертриџ е ефективен за најмногу три месеци.Опис на производот Уживаат хигиенски бричење секој ден, од 10 пати повеќе ефикасен од чистење со вода* користење на брз чистење Pod по секое бричење ќе го задржи вашето хлапак како нови, отстранување намали коса ефикасно.Тоа остава вашиот хлапак 10 пати почиста наспроти користење на вода сам*.Сет Содржи : 3 x Брз Чистење Pod Замена Кертриџ.

Главните својства