.

12x12 виси&стои Црна Плоштадот Галерија Ѕид Комплет Слика Рамка во Собата, Ѕид Цврсти Дрвени Фото Рамки, Екранот 8x8 Фотографии со Мат, Tabletop&Ѕид Монтирање Оркестарот за

12x12 виси&стои Црна Плоштадот Галерија Ѕид Комплет Слика Рамка во Собата, Ѕид Цврсти Дрвени Фото Рамки, Екранот

DEN 1367.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

природно дрво 12 X12 црна.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Сите рамки, изработени од дрво, се цврсти, но светлината.И ние ги користиме за заштита на животната средина лак боја.ГОЛЕМИНА : 12-ИНЧЕН фото рамка ОДГОВАРА ЗА 12x12 Инчен Фотографија или 8x8 инчен Слика СО МАТ.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Можете лесно да ги красат вашата куќа со себе.Ве молиме да обрнете attation на сликата на Инсталацијата.СОВРШЕН ЗА ДОМ ИЛИ КАНЦЕЛАРИЈА : дрвени рамки ќе го заштити вашиот најскапоцениот моменти.Кои се движат од фотографии и уметнички слики на сертификати и документи, тие се лесно да се биде инсталиран со нашите фото рамка.вашата меморија ќе стане нова работа.Не само можете едноставно да се задржи вашето драгоцено моментот, но креираат индивидуализирана простор за вашиот дом или канцеларија.НАПОМЕНА : Ако примите погрешно или оштетени рамки, ве Молиме СЛОБОДНО контактирајте со нас.Ќе добиете нов производ, без да се вратат.За вас да се заштити и да го оживее вашиот најсуштинските спомени од фотографии и отпечатоци, да сертификати и документи.Сите ние се допаѓа да го фати негуваат момент со нашите компјутери, мобилни телефони, дигитални камери и други помагала.Овој стилски рамка, исто така, е совршен подарок за пријатели, дипломирањето, свадби и на вашето бебе.Providingyou со најдобрите изложба можност и заштита на вашиот повеќето скапоцени моменти.Својот едноставен и модерен дизајн, обдарени со силна привлечност.Направи уметнички woodcuts и фотографии во животот полна со живост со вонредни украси.ДРВО ИСПОЛНУВА БОЈА е посветен на одлуки рафинирани, квалитетот и практични решенија во производи за луѓе; во комбинација со бои, овие шумата стане производи полн со текстура и оригиналност, додавање на вашите свежина во животот; ви донесе роман сончева светлина и среќа. ·.

Главните својства