.

TPE Јога мат,Не се лизга фитнес подлога,Јога мат

TPE Јога мат,Не се лизга фитнес подлога,Јога мат

DEN 599.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Двострано двојна боја : смелата употреба на боја од обичните, веднаш да станат фокусот на вниманието, во толпата.Супер анти-пропадна : и двете страни се направени од еколошки TPE материјал, и кожата се чувствува деликатна.Двострано жито вклучени, силна потпора, добар анти-пропадна.Удобно враќа : супер се враќа на сила го прави да се чувствувате поудобно во обуката.Двојна боја за употреба : креативна боја дизајн, без оглед на позитивни и негативни, боја на случаен избор.Ова фитнес мат е направен од TPE животната средина-пријателски материјал, што го прави деликатно да се испрати.Вклучуваат анти - солза нето, потрајни, да бидете што повеќе здрави.Фитнес мат е секој bodybuilder е интимните парче на опрема, допирање на речиси секој дел од телото.Ова фитнес мат е направен од TPE животната средина-пријателски материјал, што го прави деликатно да се испрати.Вклучуваат анти - солза нето, потрајни, да бидете што повеќе здрави.

Главните својства