.

ab гел Гел Врвот Грб Гел лак, 2 парчиња 7.5 ml Јасно Гел лак Основата и Врвот Грб, Впие Исклучување на LED/UV Не Ги Гел Горниот Слој лак, Гел лак Сет

ab гел Гел Врвот Грб Гел лак, 2 парчиња 7.5 ml Јасно Гел лак Основата и Врвот Грб, Впие Исклучување на LED/UV

DEN 550.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно удар надвор сјај од врвот на ноктите со користење на ноктите бафер.Лесно удар ноктите повторно откако сите гел е отстранет.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 7.5 ml База на Грб+7.5 ml Врвот Coat High сјај сјај finish11 дена од совршен mani Requires сушење под УВ или LED Lamp Thinner - Посилна. ❤ НАДГРАДИ ФОРМУЛА на БАЗА на & ВРВОТ ГРБ СЕТ : Со состојка на прочистена вода, природни смоли & минерал во прав, тоа не е никаква штета на кожата.Гелот горниот слој може да се примени малку дебела за резултатот.Натопете памук топката или подлога со ноктите гел смена и место на врвот на секоја ноктите.Отстрани памук и foils едно по едно време и нежно убивам гел со користење на отстранување стапче.Нанесете тенок слој на боја гел лак и лек под УВ/LED светилка за 60 секунди.Брилијантен сјај сјај, трајни & висока јачина на звук, присутни впечатлива боја и бара да се излечи под LED светилка.5 ml База на Грб+7.

Главните својства