.

Најлон Спортски Armband Случај со Внатрешноста Џеб за Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер 5.5 во, Ми Забелешка 2 специјално Издание 5.7 во, Микс 6.4 во, Про и Универзален Автомобил Др

Најлон Спортски Armband Случај со Внатрешноста Џеб за Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер 5.5 во, Ми Забелешка

DEN 598.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Топ двојно патентите затворање е лесен пристап џеб, може да се стави вашите објекти во него.Една мини внатрешниот џеб, може да се стави вашиот телефон банкарска картичка, приклучок за слушалки, копче, пари, но исто така и широк спектар на употреба.Крои технологија плус метал копчето.Можете да ја прилагодите еластична бенд, спречување на лизгачот на арм торба.Хуманизирано дизајн со слушалка дупка, спорт и музика не ќе биде одложен.Овој телефон носител е идеален за џогирање, трчање, велосипедизам, коњски трки, планински маратон, танцување, фитнес, јога, јава, џогирање, теретана, фитнес и сл.Внатрешни димензии - 6.5 во х 3.5 во.Компатибилен со Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер 5.5 во / Забелешка 5 A 5.5 во / Mi Забелешка 2 специјално Издание 5.7 во / Микс 6.4 во / Забелешка 2 5.7 во / Redmi Забелешка Премиер / Mi Забелешка Pro / Забелешка.Содржи автомобил планината.Овој универзален автомобил планината овозможува монтирање на вашиот мобилен телефон, PDA, MP3 player,, GPS навигација единица или доста нешто во вашиот автомобил, ЏИП или камион додека возите.Во склопот месеци да шофершајбната преку вшмукување чаша.Заклучување вшмукување чаша обезбедува стабилна и безбедна приврзаност кон шофершајбната.Целосно прилагодливи рака ќе се постави на било која позиција без овенати или доделување.Прилагодливи менгеме со гума против пролизгување костец прави сигурни дека вашиот телефон останува таму каде што е, би требало да.

Главните својства