.

Филип Б Бестежин Weekender Собирање | Пеперминт Авокадо Шампон, Бестежин Volumzing Шампон, Бестежин Volumzing Клима Уред, Бестежин Кондиционирање На Водата

Филип Б Бестежин Weekender Собирање | Пеперминт Авокадо Шампон, Бестежин Volumzing Шампон, Бестежин Volumzing

DEN 1320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

КАДЕ И ДА ОДИТЕ.Ова патување-friendly комплет содржи сите најважен за бестежин, хидрирани и жив коса.ПЕПЕРМИНТ АВОКАДО ШАМПОН.Освежува и длабински чисти косата да остане жив и gleaming.БЕСТЕЖИН VOLUMIZING ШАМПОН.Крајната нежно длабоко чистење, создава природна лифт на корените додека plumping до казна насоки за екстра тело и lushness.БЕСТЕЖИН VOLUMIZING СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Ултра-лесни detangler дека zeroes на оштетените области, додавајќи featherweight влага да се задржи парична казна косата мазна, здрава и gleaming.БЕСТЕЖИН КЛИМАТИЗАЦИЈА НА ВОДА.Воздух-светло условување на магла која ви овозможува да спреј за коса здрава влага, враќање на испитување и мазност, додека оставајќи ја косата со здрав блесок.Пеперминт Авокадо Шампон, Бестежин Volumizing Шампон, Бестежин Volumizing Клима Уред, Бестежин Климатизација На Вода.

Главните својства