.

Црвен Спортски Armband за LG X Наполнет 5.5 во, X500, Fiesta LTE, K10 Про 5.7 во, Моќ, Перо Stylo 3 Плус Т Мобиле, Power2, 2 V, V10, G Pro 2, Flex и Автомобил Држачот за MP3, GPS

Црвен Спортски Armband за LG X Наполнет 5.5 во, X500, Fiesta LTE, K10 Про 5.7 во, Моќ, Перо Stylo 3 Плус Т Мобиле,

DEN 598.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Арм-бенд е безбедна и ќе ви овозможи да се вежба и да слушаат музика!.Направена од отпорен на вода најлон, исто така cratch-resisitant, мазна патентите, парична казна изработка.Може да се стави вашиот мобилен телефон, слушалка, mp3, mp4, картички, копче пари во него.Внатрешни димензии - 6.5 во х 3.5 во.Компатибилен со LG X Наполнет 5.5 во / X500 / Fiesta LTE / K10 Про 5.7 во / K10 Моќ 5.5 во / Перо Stylo 3 Плус Т-Мобиле 5.7 во / X Power2 5.5 во / Перо LG Перо 3 / Stylo 3 5.7 во / Stylo 2 V Verizon Ексклузивни / V20 / Перо 2 / V10 / G Pro 2 / G Flex.Содржи автомобил планината.Овој универзален автомобил планината овозможува монтирање на вашиот мобилен телефон, PDA, MP3 player,, GPS навигација единица или доста нешто во вашиот автомобил, ЏИП или камион додека возите.Во склопот месеци да шофершајбната преку вшмукување чаша.Заклучување вшмукување чаша обезбедува стабилна и безбедна приврзаност кон шофершајбната.Целосно прилагодливи рака ќе се постави на било која позиција без овенати или доделување.Прилагодливи менгеме со гума против пролизгување костец прави сигурни дека вашиот телефон останува таму каде што е, би требало да.Овој телефон носителот торбичка САЛАТА покрие направени од издржлив материјал, совршен.за спортски активности, како што се џогирање, трчање, велосипедизам, одење, и да вежбате.Мода, компактен дизајн го прават тоа подвижен, издржлив и практични силна.Младите бои за избор да се издвоите вашиот персонализација и збогати вашиот живот.Висок квалитет на лепенка има мазна површина силна не е лесно да падне.Исто така со висок квалитет, се врзуваат, тоа е повеќе издржливи.Прилагодете рака бенд положба, а потоа ставете на лепенка, се прилагоди на удобно место.Внатрешни димензии - 6.5 во х 3.5 во Компатибилен со : LG X Наполнет 5.5 во LG X500 5.5 во LG Fiesta LTE 5.5 во LG K10 Про 5.7 in LG K10 Моќ 5.5 во LG Перо Stylo 3 Плус Т-Мобиле 5.7 in LG X Power2 5.5 in LG Перо LG Перо 3 / Stylo 3 5.7 in LG Stylo 2 V Verizon Ексклузивни 5.7 in LG V20 5.7 in LG Перо 2 LG V10 LG G Pro 2 LG G Flex Package вклучува : 1 x armband1 x Универзални автомобил држачот за MP3 / GPS.

Главните својства