.

Електрични Хлапак Почиста Исплакнете, Чистење и Обновување на вашиот стар решение

Електрични Хлапак Почиста Исплакнете, Чистење и Обновување на вашиот стар решение

DEN 2383.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сечилото исплакнете не само што чисти, туку подмачкува на ножеви.Чисти 15 X подобро отколку само со користење само вода сам.Употреба во кој било исплакнете застане, за чистење во чаша или рефил вашиот чистење на резервоарот.Ќе disinfect, чисти и темелно исплакнете далеку сите слама и остатоци. 1 шише концентрира прави 3 кертриџ refills или една 16 оз.шише на исплакнете решение.Електрични Хлапак и Жилет почиста Сечилото исплакнете не само што чисти, туку подмачкува на ножеви.Чисти 15 X подобро отколку само со користење само вода сам.Употреба во кој било исплакнете застане, за чистење во чаша или рефил вашиот чистење на резервоарот.Ќе disinfect, чисти и темелно исплакнете далеку сите слама и остатоци. 1 шише од нашите почиста треба да траат до 2 месец на чистење.Овој оглас е за еден 1oz шише се концентрира на чистење.Лимон мирис Прави 3 кертриџ refills или една 16 Оз на почисто решение.Се меша со 16oz 70% Isopropyl алкохол (не се вклучени) Насоки : да се Отстрани за 1oz на isopropyl алкохол и додадете целото шише концентрира исплакнете почисто со шише алкохол.Се тресат темелно.Ако користите исплакнете стојат или за чистење во чаша само истурете потребна количина и исплакнете ја ножеви.Кертриџ за употреба : Празните и исплакнете вашиот стар чистење кертриџ неколку пати додека стариот течност е целосно отстранети.Потоа пополни кертриџ за околу ¾ целосна и да се вклучат на чистење сесија.За најдобри резултати се повторува празни & пополни процес месечно или како решение почнува драстично да потемни.Шефот на Управувачот е Електрични хлапак и жилет исплакнете не само што чисти, туку подмачкува на ножеви.Чисти 15 X подобро отколку само со користење само вода сам.Употреба во кој било исплакнете застане, за чистење во чаша или рефил вашиот чистење на резервоарот.Го намалува триењето и ја носат на глави за бричење, додека го држите вашиот хлапак вршење на своите најдобри.Чистење решение ќе disinfect, чисти и темелно исплакнете далеку било слама и остатоци.Нашите почисто ќе ви даде супериорен бричат, ден по ден. 1 шише од нашите почиста треба да траат до 2 месец на чистење. 1oz се концентрира Направени во САД.

Главните својства