.

Шупливи Teething Цевки, Socub Силикони Teether Цевки за Бебето, Смирувачки Teether Играчка за Уста Истражуваат, BPA Free, 3+ Месеци, Исклучен и Кајсија

Шупливи Teething Цевки, Socub Силикони Teether Цевки за Бебето, Смирувачки Teether Играчка за Уста Истражуваат,

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ, бебе teething кади се направени од 100% од храна одделение силиконски, BPA free, доведе слободни, phthalates слободни, шупливи, флексибилни, без мирис, мека и водоотпорен, не се загрижени за бебето, држи или џвакање, тоа е безбедно.TEETHING БОЛКА, Socub кука teething кади се единствени и посебни текстури на двете страни, teether када е специјално дизајниран за новороденче, 3-6 и 6-12 месеци стари кои страдаат од чешање и болка поврзани со teething, ефикасно намалување на вашето бебе џвакање прст, облека и играчки.БЕБЕ ГОЛЕМИНА, да се СТИМУЛИРА СЕТИЛАТА, врз основа на бебето прст големина дизајн, дури и новороденчињата може лесно да се одржи, шупливи teething staws може да го искористите вашето бебе е да сфатат способност, го стимулира визуелно-моторна, сетилна развој.покрај тоа, силикони teething играчки обезбедување на едно решение за масажа деликатна иритира непцата, одлична за здрави заби развој.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, силикони благотворно teether играчка е лесно да се чисти, едноставно чистење со благ сапун и вода, исплакнете и нека се исуши (и teether играчки четка вклучена), можете исто така да се стави оваа топка када за бебиња во машина за миење садови, машина за миење на садови и фрижидер безбедно.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА TEETHING БЕБЕ, нашите силикони текстура teether имаат уникатни дизајни во модерни бои и мода на сите времиња.бебе teether цевки прави одличен подарок за teething бебе и нови родители, ние сме сигурни дека вашето бебе и вашите пријатели ќе ви се љубовта.Бебе teething кади се направени од 100% од храна одделение силиконски, 100% BPA free, phthalate слободни, доведе слободни, без мирис и хемиско-бесплатно.Шупливи дизајн, флексибилни, без мирис, мека и водоотпорен, не се загрижени за бебето, држи или џвакање, тоа е безбедно.На teether када е специјално дизајниран за новороденче, 3-6 и 6-12 месеци стари кои страдаат од чешање и болка поврзани со teething, ефикасно намалување на вашето бебе џвакање прст, облека и играчки.

Главните својства