.

Aexit 22mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Дијаметар Дијамант Обложени Круг месо тело Стакло Дупка Видов Ударна Дупка Видов Поставува Малку 2бр

Aexit 22mm Сечење Дупка Пили & Додатоци Дијаметар Дијамант Обложени Круг месо тело Стакло Дупка Видов Ударна

DEN 1291.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сечење Дијаметар : 22mm/0.87"; Име на Производ : Стакло Дупка го Видел.Материјал : Метал,Дијамант; Пакет Содржина : x 2 парчиња Стакло Дупка го Видел.Тежина : 50g; месо тело Големина : 8mm/0.3"(Кол).Вкупна Должина : 55мм/2.2"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Страна Дупка Димензии : 16 x 6mm/0.63" x 0.24"(L*W).Опис : Дупка Видов Алатка е совршен за правење и точни дупка на стакло , плочка .Дијамантски честички, специјално за стакло отвори , крајната дупка видов за е тешко да се намали материјали, Со Посебен дизајн на дијамант лемење, на работ од виде ножот ќе биде слободен за сечење, ефикасноста на сечење ќе се подобрат во голема мера.

Главните својства