.

BREWERS Мајк Caldwell потпишан 1982 Светската Серија бејзбол w/Harveys Ѕид JSA АВТО - МАК Autographed Разно Предмети

BREWERS Мајк Caldwell потпишан 1982 Светската Серија бејзбол w/Harveys Ѕид JSA АВТО - МАК Autographed Разно

DEN 5097.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.BREWERS Мајк Caldwell потпишан 1982 Светската Серија бејзбол w/ Harveys Ѕид JSA АВТО Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мајк Caldwell сувенири.Каролина Пантери сувенири.

Главните својства