.

Dual Џеб Дише Armband Паричник, Мобилен Носителот Случај со Здрав Автомобил Планината

Dual Џеб Дише Armband Паричник, Мобилен Носителот Случај со Здрав Автомобил Планината

DEN 598.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени на парична казна ткаенини материјал со neoprene мрежа поставата утробата, на armband е целосно дише и ви помагаат да направите повеќе вежбање со леснотија.Совршен Тренингот Придружник : На armband мерки 18cm * 10см и рака големина од над 28 cms, на armband ги поддржува повеќето мобилни телефони до 6 инчи големина, тоа е совршен за вашиот активен животен стил и станува мора да се има на утринските прошетки, џогирање, вежбање, салата, пешачење, качување и повеќе.Лесен и Пот Апсорбирање : На armband е прилично лесен и не се чувствува тешки на вашиот грб, тоа лесно се апсорбира потта и ви држи удобно за време на вежбање.На торбичка е екран на допир компатибилен и ви овозможува да пристапите на телефон лесно.Пакетот вклучува водоотпорен јасно пластична кеса за да го носат на вашиот мобилен телефон, заштита против дожд и вода.На торбичка е доволно голем да се сместат најмногу 6 инчен мобилни телефони како што се овие : Apple i Phone SE (2020) Apple i Phone 11 Про, XS Google Пиксели 4 Samsung Галакси S10, S10e Samsung Галакси J2 Core 2020, А2 Core Samsung Галакси S10e Samsung Галакси A40/A41, A01, M01, A20e Nokia 1 Плус, 2.Пакетот Вклучува : Заедно со armband, можете исто така да ги добиете јасен екран телефон торбичка која ви овозможува да ја заштитите телефонот од вода и ветер, на торбичка доаѓа со armband рака, како и вратот lanyard.Дише Пот Апсорбирање на Двојна Џеб Пливање Пливање се мора, ако сте фитнес ентузијаст.На armband може да се носи лесно на рака или вашиот зглоб, како на вашите барања.На наушник е слушалка слот за да ви овозможи да уживате во музика лесно за време на вашиот вежба сесии.На armband доаѓа со две пошта.Dual Џебови : Две погодно џебовите ви овозможува да го носат вашиот мобилен телефон, пари, картички, слушалка и куќата на копчињата со леснотија и целосна безбедност, исто така, има слушалка слот за да ви овозможи да уживате во музиката.Главната zippered комората е доволно голем да се носат пари, картички или вашиот куќата клучеви.2 Мото Игра г-7, E6 LG Q7, K30, W10 Алфа ZTE Сечилото A3 (2019), А5 BLU C5 2019, Големата М2.Добар armband треба да ги исполни одредени услови : тие треба не само нека носите вашиот телефон околу лесно, но, исто така, ќе ви овозможи да се задржи некои пари, куќата клучеви и картички безбедно.Умно дизајниран две тон обоени пливање не само лесни, но, исто така, пот апсорбирање.Дише Материјал : Создадена со парична казна ткаенини материјал, и линии со мрежа ентериери, на armband е целосно дише и ви овозможува да тренингот подолго durations со леснотија.Пред торбичка е доволно голем за да држете го вашиот мобилен телефон и тоа е обезбедено од страна на наушник затворање.Таа, исто така доаѓа со armband рака, како и вратот lanyard.На armband мерки 18cm * 10см и има една рака должина од 28 cm.

Главните својства