.

Електричен камин lilanping Подвижен Симулација Пламен Ентериерно уредување Камин Грејач 43.2x25x52cm

Електричен камин lilanping Подвижен Симулација Пламен Ентериерно уредување Камин Грејач 43.2x25x52cm

DEN 367.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина-50x59x25.5cm.Калено стакло панел, висока температура отпорни и лесно да се чисти. 3 D динамичен пламен симулација, се прилагодува осветленоста,.Безбедност заштита - автоматско и безбедно исклучување. 2 температура прилагодување греење (800-1600 W).Име на производ : Симулација пламен heater Material : метал+ калено glass Power : 800-1600 WSize : 43.2x25.4x51.5cm пакување листа : Електричен камин×1note : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.

Главните својства