.

UTDKLPBXAQ Работи Armband Телефон Носителот, Спортски Работи Armband Телефон Носителот Торба со Клучните Носителот Слушалка Дупка Торбичка Екран на Допир за Пристап Компатиб?

UTDKLPBXAQ Работи Armband Телефон Носителот, Спортски Работи Armband Телефон Носителот Торба со Клучните Носителот

DEN 693.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Универзална armband торба одговара на повеќето паметни телефони до 5.Мека Кожа-Пријателски Материјали & Удобно : Дизајниран со Висок квалитет СТП и neoprene, супер меки и светлина.Погодност : Супер лесен пристап до вашиот телефон, Висока чувствителност екран ви овозможува да ги видите и да работат на вашиот телефон е екран на допир без многу напор.Безбедна за ноќта спортски : Рефлексивни лента за безбедно да работи во услови на слаба светлина.На одделени клуч на носителот може да чување на вашите мали копчиња безбедност.Лесно да се наведнувам, flex и пресврт, така што останува да се стави за удобно движење.Слушалка дупки на врвот и на дното што го прави вашиот спорт повеќе пријатни.Универзална големина, прилагодлив флексибилни мека гума за џвакање рака одговара за речиси секоја рака.Лесен и деликатна, лесно се наведнува, flexes, пресврти, и нерамнини без warping дека ви даде удобно носење искуство.Рефлексивни лента за безбедно да работи во услови на слаба светлина.Јасно прозорецот на предната страна, екран на допир за пристап, совршен за скокнеш музика, земајќи selfie, проверка на мејлови, а тоа е спортски.5" (Одредени големиот екран телефони треба да се отстрани заштитни случај), вклучувајќи и компатибилен за i Phone 7/7 плус/6 плус/6s/6/5/5s/5в, компатибилен за Samsung Галакси Забелешка 5/Забелешка 4 S6/S5/S4/S3.На екранот е како чувствителни во овој случај како што е надвор.Никогаш не треба да се грижите дека мора да се стави клучот во вашиот џеб или изгубиме време на вашиот салата или да ја стартувате.Забелешка : На телефонот на екранот за допир функција може да се работи во овој случај освен отпечаток идентификација функција.

Главните својства

Type:
Armband Phone Bag
Material:
PU, neoprene, PVC
Quantity:
1pc
Item Color:
Black/blue/white/red
Pocket Quantity:
2
Applicable Device :
Up to 5.5inch phone and other devices within 160mm(L)*85mm(W) size
Band Length Approx.:
25cm / 9.8 (3-5cm stretchable)
Size (not include band) Approx.:
19.5*17cm / 7.7*6.7 (L*W)
Net Weight:
0.035kg / 1.4oz
Package Including :
1*Sport Armband Phone Bag :