.

1 СС Цитрус Замена за 3,5 Panasonic Хлапак Почиста се Концентрира Пакети

1 СС Цитрус Замена за 3,5 Panasonic Хлапак Почиста се Концентрира Пакети

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачувајте до 80% во споредба со ES-4 L03 & WES-4 L03!.Чисти и подмачкува жилет автоматски значи чистење почесто за подобро shaves сега е достапен!.За сите Panasonic авто-чистење жилети кои користат концентрира на развојот, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на ES-LV72, ES-LV82, ES-LV92, ES-LV74, ES-LV84, ES-LV94, ES-LV95. Микс пакет на концентрира во 16 мл/500 ml шише полн со вода.БЕСПЛАТНИ шише вклучени. (*Меѓународни клиенти треба да се користи добро исчистени млеко, сок, вода или други пластични шишиња.Шише не се вклучени бидејќи цената на превозот е запретителен.).Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, Руски, Арапски, Поедноставен Кинески, Хебрејски Јазик.Ќе добие 1 пакет на концентрира дека ќе направи 3.5 компатибилен пакет еквиваленти на Panasonic ES-4 L03 и WES-4 L03.Хлапак Shebang™ подобрување на сите природни формула.Тоа е огромен пари saver!Зошто е ова најдобриот хлапак чистење на пазарот?Ние сме експерти во авто-чистење бричење системи.Соработувавме со хемичари на водечкиот приватен етикета производи за чистење производителот да креира напредни универзална хлапак средства за чистење.Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, руски, арапски, Поедноставен Кинески, Hebrew Your задоволство е БЕЗУСЛОВНО ЗАГАРАНТИРАНО!Тоа е магијата на нашата формула и тоа е голем пари saver!Работи со сите Panasonic модели кои користат концентрирани почиста, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : ES-LV82, ES-LV72, ES-LV82, ES-LV92, ES-LV74, ES-LV84, ES-LV94. ES-LV95 QUESTIONS ИЛИ ПРАШАЊА?НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ.Ве молиме контактирајте со нас со користење на поставам Прашање копче по кликнување на Organek Живеат погоре.Сите брендови, марки, и регистрирани трговски марки и марки се сопственост на нивните соодветни компании.

Главните својства