.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за Meizu Про 5 / MX5 Про Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Полнење Порта Flex Кабел за Meizu Про 5 / MX5 Про Делови

DEN 1999.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Полнење Порта Flex Кабел за Meizu Про 5 / MX5 Про.Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.1. Висок квалитет на полнење порта flex кабел замена за Meizu Про 5 / MX5 Про.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот уред кој може да предизвика за време на менување на замена на делови.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства