.

Козметички Кутија Фиока Dustproof Шминка Организатор Шминка за Чување Козметички витрини Козметички Случаи Организаторот со Огледало Четка Носителот Водоотпорен (Бо?

Козметички Кутија Фиока Dustproof Шминка Организатор Шминка за Чување Козметички витрини Козметички Случаи Организаторот

DEN 276.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чување одговара на повеќето dressers, суета пунктови и countertops.☆ Елегантни и stylish Chic и елегантна надворешност, која ги координира со било кој стил или постоечки оркестарот, Одличен подарок за секоја девојка, младите, возрасните, убавина, мода и шминка љубовник.Специфична големина, ве молиме обратете се до физички.За Големина на : Мерење може да има некоја грешка од 0. √ [Нашата услуга] : Вашето задоволство е целта на нашата продавница.☆ Совети За Производот : содржината containes 1 компјутер Шминка Организаторот. Функција : Водоотпорен, Не се лизга мат.☆ Функција и convenient Keep шминка и додатоци на организиран и лесно достапни се Намали средена, заштеда на време се подготвува, и да се добијат простор — Удобен слот прегради на највисокото ниво го задржува предмети заштитени, исправен, и во место. Име на производ : Шминка Организатор со Mirror2.За Испорака : Ние обично брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 работни дена. Бруто Тежина : Околу 6kg☆ Козметички и шминка складирање case Organize сите вашата шминка, козметика и додатоци во блескави персоналните убавина шалтер или да се прикаже.За Боја : се Должи на екранот на уредот и на фотографирањето на животната средина, не може да биде мало боја разлика со вистинскиот објект.☆ Прекрасен приказ и store Lipsticks, фондации, bronzers, blushes, око сенки, primers, прав и др.Исто така, може да се користи за чување на накит, личен прибор, чешлање алатки, keepsakes, и многу повеќе. Материјал : МДФ + Пепел ash3.

Главните својства