.

Термостат 46-Шише Вино, Калено Стакло од Врата на Пијалаци Фрижидер и Кулер, Прилагодлив, Молчи Енергија-Заштеда Фрижидер (Боја : Сребро, Големина : 576082cm)

Термостат 46-Шише Вино, Калено Стакло од Врата на Пијалаци Фрижидер и Кулер, Прилагодлив, Молчи Енергија-Заштеда

DEN 1857.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Производ капацитет : 145 L●Power режим : 220 V~50 Hz (земји со различни извори на енергија ќе ви даде бесплатно адаптери). Овој производ само продава вино кабинети и не се вклучат и други производи.★【Огромен простор за складирање】нема мулти-слој какао отстранлив складирање rack во ладилник вино кабинет.Тоа е најдобар избор за партија вежби.Обликот е светла и светла, силни во текстура, трајни и носат-отпорни, високо-квалитетни запечатување лента, тивка работа, мала меморија и стабилен пласман. ★【Продавачот Грижа Услуга】 Нашата продавница посветува големо внимание на искуството на клиентите користење на производите.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние се надеваме да ви обезбеди подобар производ.●Моќност : 90 W●контрола на Температурата опсег : 5~22℃●Производ големина : 57*60*82cm(22. ★【Одличен ефект на ладење】 На вино кабинет донесува најновите фрижидер, мулти-фацетирани, сите круг ладење, стабилна работа, брзо ладење, силен капацитет на ладење и без шум.2 инчи)●Нето тежина : 43kg☛▲Забелешка : 1., боја на производ може да биде малку поинаков.☛◎За грешка : прирачник за мерење на големината, поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 0,5-1 см. ★【Совршен дизајн】 На вино кабинет е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик и стакло.

Главните својства