.

Americanflat 4x6 Слика Рамка во Орев со Загрози Отпорни на Стакло - Хоризонтална и Вертикална Формати за Ѕид и Tabletop

Americanflat 4x6 Слика Рамка во Орев со Загрози Отпорни на Стакло - Хоризонтална и Вертикална Формати за Ѕид

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Користење и Прикажување : Совршен за 4x6 инчен слики; оптоварување вашите фотографии, карти, и спомени лесно, брзо и безбедно.Подарок на рамковен меморија за да некој посебен – совршен подарок за секоја возраст или вкус!.Вашиот стил врамени спомени со еклектична décor, уметност отпечатоци и асортиман на рамка големини за инспириран дневна простори.Americanflat слика рамки се направени за да се прикаже.Квалитет : Трајни, галерија-стил frame; рамка е пред се е јасно калено да се загрози-отпорни стакло и здрав backboard да ја задржите фотографијата во место.Направена за стил, квалитет и трајност на нашите современи уште класичен дизајн одговара на секоја фотографија или простор за живеење.Визуелно претставување на вашиот повеќето сакаше спомени дома или во канцеларија.Материјал : Рамка вклучува полиран калено да се загрози отпорни на стакло предни што дава јасен приказ на вашата слика и ги зачувува вашите фотографии, карти и сеќавања за векови.Совршен завршувањето на допир на вашиот повеќето сакаше слики.Офсет и вашата боја и црно-бели фотографии со нашите убаво стокмено црни рамки.Нашите исклучиво развиена пакување држи вашиот рамка сит, безбедно и сигурно, од моментот на купување на целиот пат низ породувањето.

Главните својства