.

Д-Линија 6ft Кат Кабелот Маска, Кат Кабел Заштитник, Продолжување Кабелот Маска, Заштита на Жици & Спречи Кабел Патувања, Кабел за Управување со Решение - Кабелот Праз?

Д-Линија 6ft Кат Кабелот Маска, Кат Кабел Заштитник, Продолжување Кабелот Маска, Заштита на Жици & Спречи Кабел

DEN 2128.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет на Подот Кабел Заштитници, Направени во САД од флексибилен пвц, испорачана извиткани - uncoils да се постават рамни (нема потреба да го додадете врела вода да uncoil).Може да биде лесно намалување на големина ако пократок жица покрие должини се бара, се намали со користење на остар комунални нож или тешки ножици.Користете D-Линија Кат Кабелот Опфаќа да се заштити заостанува глас и се обрати на кабел-патување опасност.Популарната за употреба во канцеларии, магацини, настани, изложби, паралелки, запишани во гимназиите, мало, угостителство, игри поставени прозорци или било каде заостанува жици треба да бидат покриени.Д-Линија Кат Кабел Покрие профил може да се користи за да се заштити до 2x 0.31" дијаметар кабли.Сите Д-Линија Кат Кабел Заштитници има ребрести не се лизга база & пред-сплит задната за леснотијата на користење..нема потреба да се применуваат лепливи ленти за обезбедување на подот.Д-Сива Линија Кат Кабел Покрие Димензии : 2.4" (W) x 0.44" (H) x 6ft Должина - Внатрешен Channel = 0.63" (W) x 0.31" (H).Д-Линија Кат Кабелот Опфаќа се Направени во САД од висок квалитет стабилна, но флексибилен ПВЦ кои едноставно uncoils да се постави рамно..избегнување на потребата да го додадете врела вода или се однесуваат лепливи ленти за обезбедување на подот.

Главните својства