.

KKIIDDSS Unsex Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Платно Чевли Деца Висока Врвот Чипка Мека Единствена Патики се Лизга На Анти Пропадна Новороденче Првите Пешаци Скејт Чевли

KKIIDDSS Unsex Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Платно Чевли Деца Висока Врвот Чипка Мека Единствена Патики се Лизга

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. (ВИСОК КВАЛИТЕТ) - Безбедност тестирани за мир на умот., НЕМА никаква стимулација на кожата на бебето. (ГАЗИРАНИ) - Меки, Лесни и Против Пролизгување Единствена е Добро Стокмено да се Направи Одење Чувствуваат Природни. (КЛАСИЧЕН и СИТЕ-НАТПРЕВАР)-Класичен Високо-Топ и Чипка Дизајн Одржува Модерен Лесно, Наместо да бидат Застарени Лесно.Тоа може да бидат Заменети со Разни Видови на Облека Која не Треба да биде Загрижен за Појавување на било Повеќе. [ МОДА ] Стилски Секојдневен Дизајн одговара за било Прилики како Роденден,Крштевки,Свадба Партија,Фотографија,за Тоа ќе донесе многу Внимание и Комплименти за вашата Прекрасна мала Ангел.Совршен Бебе Туш, Првиот Роденден На Подарок. ( ) - 100% Задоволство d Нула Кавга Враќа - ќе ги Врати Вашите Чевли за Било каква Причина.Оддел име : унисекс-бебе.Затворање тип : Повлечете Се.Се се Уште Двоумејќи се за да го Купат Она што Вид на Бебе Чевли за вашата прекрасна Бебе Момче или Девојка? (^о^)/ Добредојдовте на KKIIDDSS Бебе Деца Обувки Продавница (^о^)/ Големина 1 : Пета до пети Должина : 11 cm/4.25 инчи,Препорачана Возраст : 0-6 Месеци; Szie 2 : Пета до пети Должина : 12 см/4.73 инчи,Препорачана Возраст : 6-12 Месеци; Големина 3 : Пета до пети Должина : 13 cm/5.12 инчи,Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; 1 инч= 2.54 см.

Главните својства