.

AUUXVA Наутички Подлога Рака Абсорбента Крпа Мека Бања Пешкир Домашна Кујна Гостин Крпи Морнарица Лице Крпи за Салата Спортски Спа Базен Плажа Бања Оркестарот

AUUXVA Наутички Подлога Рака Абсорбента Крпа Мека Бања Пешкир Домашна Кујна Гостин Крпи Морнарица Лице Крпи

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Полиестер + Чист Памук.Големина : 30x15inch/76x38cm.Материјал : Полиестер + Чист памук.Функција : Светло дише пот-абсорбента и освежување; Не исчезнува, мека и кожа-пријателски, лесно да се носат.Повеќенаменски : мека меки материјали washcloths ви овозможи да уживате во кавга-бесплатно чистење без било rsk од оштетување на кожата добро, како се соочуваат со крпа рака крпа sweatband бебе крпа кујнската крпа и повеќе.Функции : Совршен користат за домашна кујна бања бањата, добро идеален за дете бања, гостин тоалет, многу лесно да се преземе кога ќе се прави вежби во теретана или пливање надвор.Големини : 30x15inch/76x38cm Material : Полиестер + Чист Памук; Еко пријателски многу durable Design : Еден-двострано печатење, персоналните прилагодување, што те прави unique Occasions : Добро декоративни крпа за бања хотел канцеларија или салата затворен отворено спорт користи спа плажа, базен итн.Подарок : Одличен подарок за роднини и пријатели баба дедо мајка, татко, сестра, брат кога birthday Note : производот не е погоден за топла перење на температури над 40 степени; Мазна насока на косата, може да се задржи оригиналната pattern Please да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистински item Any прашања, ве молиме љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас, ви Благодарам многу.

Главните својства