.

PULASSI Спортски Работи Armband Торба Случај Покрие Работи Armband Водоотпорен Спорт Мобилен Телефон Носителот на Отворено Спорт Рака Торба (Боја : Црна)

PULASSI Спортски Работи Armband Торба Случај Покрие Работи Armband Водоотпорен Спорт Мобилен Телефон Носителот

DEN 1492.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

?Тоа е погодно да го поставите вашиот мобилен телефон, слушалки, полнач, копчиња, лична карта, и пари. ?Многу погоден за спорт и за активности на отворено. ?Деликатни текстура помага да ги апсорбира потта.Ажурирајте го вашиот телефон секогаш сува во текот на сите активности. ?Лесни, флексибилни и подвижни, многу погоден за повеќето спортски активности.Боја Име : Црна Материјал : Полиестер Компатибилни модели : компатибилен со мобилни телефони со екран големини под 6,5 инчи Боја како што е прикажано Пакување : 1 парче.

Главните својства