.

XINYIDL 9pcs Аниме Печ Симпатична Глувчето Applique Везени Закрпи Appliques за Облека, Ранци Железо на Закрпи

XINYIDL 9pcs Аниме Печ Симпатична Глувчето Applique Везени Закрпи Appliques за Облека, Ранци Железо на Закрпи

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Текстил, големина како слика се прикажува.Составен Закрпи на 9 симпатична Аниме во различни стилови, Случаен DIY Создавањето.Слатки момчиња и девојки applique закрпи, Не само што може да биде печ, но, исто така, може да биде кул декорација.Назад лепак везови печат, на работ на везови печат може да бидат поправени во позиција бара од облека со шиење метод,Одлично да се шие на вашата облека, јакна, фармерки, Маица и др.Ако има било какви проблеми со Лепенки, ве Молиме контактирајте со сервисот во време, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, Ние сме уверени за нашите производи и се посветени на задоволството на клиентите.Назад лепак везови печат, на работ на везови печат може да бидат поправени во позиција бара од облека со шиење метод,Одлично да се шие на вашата облека, јакна, фармерки, Маица и др.

Главните својства