.

Електричен камин lilanping Европски Стил Декорација Симулација Оган Вградени 100x14x26cm Црна

Електричен камин lilanping Европски Стил Декорација Симулација Оган Вградени 100x14x26cm Црна

DEN 871.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Каминот носи релаксација и комфор на семејството. ● Пламен ефект може да се врши на целата година. ● Без греење функција.Материјал : железо рамка + калено стакло + смола лажни carbon Colour : Black Size : 100x14x26cm Power : 750/1500w пакување листа : Електричен камин×1 Precautions : 1. Производот е физички производ, но поради надворешни фактори( како бел ден, се прикаже и лични познавање на боја), вистинската боја зависи од производот што го добиваат.2. Над димензии се мерени рачно.Податоци за повикување само.

Главните својства