.

Ливада Дена Мека Картичка, Каде Можам Да Патуваат, Мали Љубов

Ливада Дена Мека Картичка, Каде Можам Да Патуваат, Мали Љубов

DEN 719.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Полиуретански пена, пластика филм.Мека книга, која ја раскажува приказната на мала ливада дена ликови.Crinkly текстури за дури и повеќе забава.Ангажирање активности се стимулира развој.Мали пријатели се обезбеди бескрајна забава.Дел од мала ливада дена колекција.Меки малку ливада Ливада Дена, Мала Љубов, Каде можам да Патуваат Забава за малку истражувачи! 5 активности кои придонесуваат за когнитивниот развој и фини моторни функции преку поттикнување на детето да се истражуваат, експериментираат и контрола на нивните раце.Охрабрува речник формирањето : книгата е совршена играчка да се игра со твоите малку еден.Го стимулира сетилата : 4 страници што ја опишуваат различни светови, заедно со тактилни и аудитивни стимуланси ќе го воодушеви на детето сетила.Лесно да се носат : оваа брошура може да ја придружува момче насекаде.Се снабдува со универзална стегање прстен.Опремен со : огледало, се распаѓа, текстури, гингивата прстен, 3 D активности, сатен панделки.Овој производ ги поттикнува развојот на : когнитивни, јазик и комуникација, сетила, фини моторни функции, имагинација и креативност.Димензии : 19.3 x 18 x 5cm Возраст препорака : 0 месеци +.

Главните својства