.

Боса Соништа CozyChic Ultra Light Младите Бос во Дивината Песна Панталони

Боса Соништа CozyChic Ultra Light Младите Бос во Дивината Песна Панталони

DEN 4320.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите панталони се стручно се дизајнирани со помош на високо-квалитетни 71% најлон, 29% viscose ткаенина смеса.За најдобри резултати, миење на нежна циклус со благ детергент и без хлор кајгана.Luxuriate за време на викендите во овие joggers.Одлично за lounging околу куќата, излегување со пријателите, или извршување на errands, нашите панталони може да се користи со речиси било каков стил на врвот.Одликувајќи се со тенок но slouchy одговара, ребрести нога отворање, ребрести џеб заврши, еластична и мека спакувани во ребрести корселе со drawstring.СОВРШЕНА ОБЛЕКА ЗА ДЕЦА : Додавање на овој основен дел на нивните ансамбл ќе се надополнуваат нивниот надворешен изглед.Drawstring затворање.На ткаенина се чувствува супер меки и е неустоимо удобно.Уживаат во овие панталони во сон партија, pajama партија, или само додека спие во текот на ноќта.Со многу различни бои и дезени, нашите панталони се совршени за секоја сезона и сите стил.Чистите линии се обезбеди sleeker и classier се погледне од други pajama панталони таму, така што тие нема да се погледне невешт. Не се задоволи со низок квалитет панталони кои нема да ви даде утеха кои заслужуваат во пролет, лето, есен и зима.Нашиот секојдневен joggers се направени со 71% најлон, 29% viscose ткаенина се вклопуваат и доаѓаат во различни големини, вклучувајќи 6/7, 8/10 и 12/14.Машина За Миење.Ова ја прави нашата Бос Соништа панталони совршен прилог на било гардероба.Нашите панталони се и стилски и удобно и да дојде во големини 6/7, 8/10 и 12/14.

Главните својства