.

SamTaiker Телефон Карта сопственикот-Ултра Тенок СТП Кожа 3M Лепило Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот Налепница Случај Торбичка Џеб за Назад на iPhone,Android и на паметн?

SamTaiker Телефон Карта сопственикот-Ултра Тенок СТП Кожа 3M Лепило Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

*Практична Функција - Материјал-СТП Кожа.Може да се одржи 1-2 картички & некои парични средства, така што вие не треба да носат големи гломазна паричникот во џебот.Кои се применуваат во : Бизнис-состанок/секојдневна употреба (office use/за време на вежбање/патувањето/во салата/работи/прави спорт. *3 M Stong селотејп -Секоја се држи на паричникот користи Нова 3 M селотејп поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Не грижете се дека картичката или пари може да изгубат.Навистина многу ефикасна карта носителот. *Компатибилност Модел-Совршено да се вклопи во Поголемиот дел на i Phone и Android паметни телефони кои големина 4.7 инчен или погоре со Flatback, како што се i Phone XS MXAS/X / 8 / 8 Плус(Мора со телефонот случај) / 7 / 7 Плус / 6 / 6 Плус/ 6s / 6s Плус, Samsung Галакси S2 /S3 / S4 / S5 / S6 / S7 /S8 /S9 ПЛУС, Samsung Галакси Забелешка. *Ултра Тенок & Лесен Дизајн.Димензија : 3.6 x 2.55 x 0.1 инчен(92*65*3 мм).Ултра-тенок профил со двојно џебовите е само 3 mm дебел, додавајќи нема дел на вашите уреди и што го прави лесно да се носат важни картички без обемна паричник. *Сугерираат за Употреба : За оние телефонот назад материјалот е стакло(анти отпечаток функција),налепница нема да работи,па ве молиме да се применуваат ракав за телефонот случај. 3.6 x 2.55 x 0.1 инчен(92*65*3 мм).Ултра-тенок профил со двојно џебовите е само 3 mm дебел, додавајќи нема дел на вашите уреди и што го прави лесно да се носат важни картички без обемна паричник.

Главните својства