.

6 Pack веб Камера Маска, Лаптоп, Камера Покрие Слајд Налепница, Ултра-Тенки Веб Камери Блокатор за MacBook Pro Surface Таблет КОМПЈУТЕРОТ iPad AIO Десктоп Компјутер iPad Ехо Покаже Т

6 Pack веб Камера Маска, Лаптоп, Камера Покрие Слајд Налепница, Ултра-Тенки Веб Камери Блокатор за MacBook Pro

DEN 114.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Оваа веб камера залив е компатибилен со повеќето Лаптопи, Macbook Pro, Macbook, Mac, i Mac, Surfcase Pro, i Pad, Андроид таблет, КОМПЈУТЕР, Компјутер, Сите-во-едно десктоп, итн.ДИГИТАЛЕН ЖИВОТ за ЗАШТИТА : Allinko веб камера покрие работи одлично.Совршен за да се покријат вашата веб камера и да се спречи веб хакери од шпионирање на вас.Совршен за заштита на приватност, безбедност и мир на умот да се поединци, групи, организации, компании и влади.ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ЛЕПЕЊЕ : се Направени од Високо-одделение трајни ABS пластика; плус со високо отпорни лепило гел (3 M двојно двострано лепила) може да се обезбеди сигурен одговара на вашиот лаптоп и направете тоа да остане на вашиот уред за долго време.ASY ДА го КОРИСТИТЕ : Лесно се откине назад заштита филм, едноставно усогласување на вашиот веб камера, закачите и притиснете цврсто за 15 секунди за силен, но не-постојани печат.FASHIONAL УЛТРА-ТЕНОК ДИЗАЈН : Само 0.03" дебели и нема проблем при склучување на вашиот лаптоп.Дизајниран за slideable и површината се донесува посебен слој процес, го прави тоа дури и поудобно.Одговара На Повеќето Уреди.Долготрајна Употреба.Едноставен за Инсталација и Употреба.Чува Вашите Леќи На Камерата Е Чист.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ДИГИТАЛЕН ЖИВОТ и веб камери мора да стане еден од неколку battlegrounds за луѓе кои се обидуваат да се заштити нивната приватност.Со бројни пријавени случаи на хакери, производителите, како и владини организации добивање на неовластен пристап до народи и веб камери и уред камери, не постои валидна причина да не да се заштитат себе си, и голема вест е тоа е толку лесно.Веб-камери мора да стане еден од неколку battlegrounds за луѓе кои се обидуваат да се заштити нивната приватност.Со бројни пријавени случаи на хакери, производителите, како и владини организации добивање на неовластен пристап до народи и веб камери и уред камери, не постои валидна причина да не да се заштитат себе си, и голема вест е тоа е толку лесно.На ALLINKO веб Камера Покрие обезбедува дискретно и сигурно решение за покривање на вашите веб-камера или уред камерата кога не е во употреба.Откако што е прикачена на вашиот уред, едноставно, излизгајте го поклопецот цела за да ја скрие вашата камера.Парче од умот никогаш не е така едноставна.

Главните својства