.

IRONBISON Barde Бул Бар Компатибилен со 2019-2021 Chevy Silverado 1500 Пикап Камион (Excl. 2019 Silverado 1500 LD) Глоба Текстура Црна Предниот Браник Четка Решетката Guard Компатибилен со 20 LED Светло

IRONBISON Barde Бул Бар Компатибилен со 2019-2021 Chevy Silverado 1500 Пикап Камион (Excl. 2019 Silverado 1500

DEN 592.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ-КАВГА ГАРАНЦИЈА – IRONBISON BARDE бул бар со не-кавга 5-годишна гаранција против производствени дефекти и производи оштетени за време на испорака.Нашиот посветен тим за продажба ќе се обезбеди сестрана услуга и ќе направи максимални напори за да се направи вашето искуство грижете се-слободни.Пакет се Вклучени : (1) Бул Бар Тело (2) Бул Бар Монтажа голема Заграда (2 парчиња) (3) Mesh Плоча (1 buc) (4) Табличка Релокација Стапка (1 buc) (5) Бул Бар Загради Хардвер Пакет (6) Mesh Плоча Хардвер Пакет (7) Табличка Загради Хардвер Пакетот (8) Инсталација Instruction About ни IRONBISON специјализира во високо-квалитетни производи за спортски автомобили и камиони во пазарот во Северна Америка.Сите хардвер монтажа и Инсталација на настава се вклучени.Лесно да се замени со 20" еден ред LED светло бар.(2) IRONBISON BARDE Бул Бар прогласи груб и собори подготвеност на вашиот автомобил.

Главните својства