.

WEVOVE [3 Pack] Стриминг Покрие Случај за Firestick 4k/4k Max/Лајт(3-та Генерација) 2021 Ослободување,Оган Далечински Опфаќа,Огнот се Држи Капакот,мала Тежина& Анти се Лизга(Небото Си

WEVOVE [3 Pack] Стриминг Покрие Случај за Firestick 4k/4k Max/Лајт(3-та Генерација) 2021 Ослободување,Оган Далечински

DEN 878.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Полесно Да се Најде] Овие оган држи капакот случаи со светла боја направи можете да го лоцирате вашиот далечински брзо кога имате повеќе remotes измешани заедно.И на зелено и сино firetv стриминг уреди маска може да светат во темно, можете да го најдете лесно во текот на ноќта.Answer : ___________________________ Note : Инјектираат енергија преку табела светилка, светилката, наплив на мобилен телефон, изложување под светлата за долго време пред да ја употребите оваа сјај случај ќе го направи тоа сјај посветла во темнината.Совети : Не блескав цело време, благодарение на својот блескав теорија. [Максимална Заштита & Lanyard] На 4k стриминг стап маска може да се заштити вашиот далечински од прашина, гребнатини и удар, да се спречи детето од отворање на задниот поклопец на батеријата од далечинскиот управувач од изгубеност, тоа играње неселективно.Во меѓувреме екстра lanyard може да биде прикачена на далечинскиот да ви помогне да задржете го далечинскиот лесно. [Премиум Силиконски Материјал] На тв стап оган 4k max далечински опфаќа се направени од еко-пријателски силикони, мека и издржливи, безопасни за вашите миленичиња, деца и семејства.Грбот на оган се држиме далечински корица 3-та генерација има анти-лизга текстура дизајн, тоа може да се заштити од случаен капки, додава контрола и да се обезбеди поголема безбедност за да на Оган далечинското. [Совршено се Вклопуваат] Овој оган се држиме далечински корица вклопува удобно и дебелина не е само право.Дизајниран за Оган Стап (3-та Генерација)2021 Ослободување Далечински Управувач, Огнот се Држиме 4 K/4 K Max/Лајт, Оган Стап (2 Генерација).НЕ е компатибилен со ТВ Основните Издание, Firestick(1 Генералот/2. Генерација) Pre-2018 пуштен на слобода,Toshiba/Insignia TV remote.Топло Совети : Pls се споредат со твоите firestick модел одговара или не, пред да ги купите. [Купи Без Жалење] Вашето задоволство е нашиот приоритет, ние нудиме професионална услуга за клиентите.Ве молиме кажете ни во случај на било која цел-за прашања поврзани за брз поддршка на корисниците на.(Само Firesticktv Далечински Случај Покрива, Не се Вклучуваат на Далечински Управувач).

Главните својства