.

OTRTSUCC Универзален Автомобил Антена, Ајкула Перка Антена на Покрив Воздушната База AM FM Радио Сигнал, Оригинални Автомобил Боја, Светли Бои ABS Декоративни Антена за Ав

OTRTSUCC Универзален Автомобил Антена, Ајкула Перка Антена на Покрив Воздушната База AM FM Радио Сигнал, Оригинални

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Едноставен за инсталација : нема дупчење е потребно.Едноставен за инсталација : нема дупчење е потребно.Тоа исто така може да се инсталира и се користи како украс.Ако не сте задоволни со производот, можете да контактирате со нас во рок од 30 дена да го вратат или замена на производот, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако не сте задоволни со производот, можете да контактирате со нас во рок од 30 дена да го вратат или замена на производот, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тоа исто така може да се инсталира и се користи како украс.Производ Големина : (L)6.Овој производ ги користи напредни печење лак технологија.Имајте на боја во согласност со оригиналниот автомобил, и да ги сликам светла и не бледнее.

Главните својства